KV 5.3.2022 České Budějovice
Posuzovatel: Ing. Korynta Michal

BOB: Kupakos Indiana Jones, Ch. Simoncsik R., M. Hološková P.
BOS: Rozárka Srdce Hané, Ch.+M. Nováková L.
BOJ: Eliot za Akátovým leskem, Ch.+M. Přidal I.
BOV: Pippi Kvítko z Čertova, Ch. Lišková I., M. Kůrková V. #kabcr #klubovavystava #buldok #vystava
 
DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM VÝSTAVY, VELMI SI VAŠICH DARŮ VÁŽÍME!
 
Vážení členové Klubu anglických bulldogů České republiky, milí vystavovatelé, příznivci našeho plemene, přátelé,
Minulou sobotu 5.3.2022 se konala v Českých Budějovicích při Jihočeské oblastní výstavě psů naše letošní první klubová výstava (bez zadávání titulu KV). Organizace a přihlašování proběhlo tentokrát velmi narychlo, protože dlouho nebylo jasné, zda a za jakých podmínek se výstava bude moci konat. Ale i přesto se přihlásilo 41 buldoků, což je na takto narychlo spuštěnou výstavu velmi slušný počet. Moc děkuji Lence Adámkové a jejím přátelům z Kynologického sdružení České Budějovice, kteří nám jako vždy vytvořili výborné podmínky pro naši klubovou výstavu v rámci Jihočeské oblastní výstavy psů!
Osobně jsem byl velmi rád, že jsem se na výstavu mohl opět po delší době podívat jako rozhodčí. Velmi si cením všech, kteří se přihlásili a zúčastnili, protože jsem si vědom toho, že rozhodčí, kteří dané plemeno i chovají, jsou vždy trochu přísnější a vidí více věcí, než ti, co se s plemenem setkávají jenom v kruhu. Celková úroveň všech posuzovaných buldoků byla opravdu slušná, rozhodně se nemáme za co stydět. Hlavně mezi mladými nám roste řada velmi pěkných jedinců, kteří mají před sebou velkou budoucnost.
Nejvíce si však cením milé a přátelské atmosféry, která po celou dobu panovala jak v kruhu, tak kolem něj. Jsem velmi rád, že se nám stále daří tuto atmosféru na každé naší výstavě vytvořit a udržet. Moc Vám za to děkuji a doufám, že tomu tak bude i u našich dalších klubových akcí.

Moc chci také poděkovat všem, kteří si naše výstavy berou opravdu za své a pravidelně a hlavně nezištně bez jakýchkoliv postranních úmyslů přispívají různými cenami a dárky, jen aby udělali radost ostatním účastníkům. Toho si opravdu velmi vážíme a je to pro nás signál, že jsou mezi námi ještě pořád slušní a hodní lidé. Je to důležité zvlášť v současnosti, v tak složité a těžké době… Děkuji proto Ivovi Přidalovi, Renatě Chalabalové, Radce Kmiňiakové a Pavle Hološkové za jejich příspěvky.

Těším se, že se opět setkáme v neděli 28. 8. 2022 v Brně v hale kynologického klubu Zetor, tentokrát při naší tradiční Klubové výstavě se zadáváním titulu Klubový vítěz. Na výstavu je pozván, stejně jako loni, zahraniční rozhodčí, tentokrát z Velké Británie.
Michal Korynta
Klub anglických bulldogů České republiky, z.s.
 
DSC_0273

 


KV 5.3.2022

 STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH PSŮ A FEN PO POSLEDNÍ UZÁVĚRCE:

ČASOVÝ ROZVRH KV 5.3.2022 v areálu Výstaviště České Budějovice

 07.30 – 09.00  registrace psů
 09.15 – 14.00  posuzování v kruzích

Výstava a prodejní stánky budou v pavilonu T. Vjezd do areálu pouze Hlavní branou č.1!!!

Vstupné a parkovné:

 dospělí  50,- Kč
 děti do 6ti let, držitelé průkazu TP, ZTP, ZTP/P  25,- Kč
 parkovné v areálu (stanoveno VCB)  100,- Kč

!!! POZOR!!! Na výstavu nebudou vpuštěni psi s kupírovanýma ušima. V případě, že byste se chtěli zúčastnit jako diváci s vlastním psem, je nutné, abyste měli s sebou očkovací průkaz nebo mezinárodní pas s potvrzením o platném očkování proti vzteklině.

Výstava se řídí platným Výstavním řádem ČMKU


📣👉Vážení přátelé, první březnovou sobotu 5.3.2022 se bude konat, při Oblastní Jihočeské výstavě psů -
 🏆KLUBOVÁ VÝSTAVA Klubu anglických bulldogů České republiky 🏆se zadáváním CAJC, CAC, res.CAC, BOJ, BOV, BOB, BOS (bez titulu Klubový vítěz).
 ‼️ Přihlášky do 20.02.2022 ‼️ výhradně přes https://dogoffice.cz/, propozice tamtéž 👈📣 
 
VÝSTAVA SE BUDE KONAT DLE AKTUÁLNÍCH VLÁDNÍCH OPATŘENÍ. Těšíme se na vás 😉
#klubovavystava #kabcr
 

KAB CR Budejovice